• Team QC

Team Quality Coaching

Wij vormen samen het team van Quality Coaching. Klik op de foto, dan stelt de jobcoach zich aan jou voor.
Wil je nog meer over ons weten? Bel of mail ons, we staan je graag te woord.

Alletta Bijlsma

06 - 86 89 96 06
a.bijlsma@qualitycoaching.nl

Betty Hof

06 -12 97 10 02
b.hof@qualitycoaching.nl

Erzebeth Jorna

06 - 11 35 78 82
e.jorna@qualitycoaching.nl

Femke Berg

06 - 15 86 97 41
f.berg@qualitycoaching.nl

Jikketine Tangerman (adm.)

06 - 12 74 30 23
j.t.tangerman@qualitycoaching.nl

 

Jurjen Heikens

06 - 46 63 88 57
j.heikens@qualitycoaching.nl

Rutger Horneman

06 - 86 88 85 45
r.horneman@qualitycoaching.nl

Simon Wiersma (manager)

06 - 12 97 49 91
s.wiersma@qualitycoaching.nl

Yvon Steever

06 - 12 74 29 13
y.steever@qualitycoaching.nl

 

Nieuws

  • Van werkervaringsplaats naar vaste baan

    Directeur PCBO De Spreng vertelt over hoe een zeer gemotiveerde kandidaat van Quality Coaching onderdeel werd van zijn team.

    Lees meer
  • Het werken bij Bouwbedrijf Bouma geeft mij zelfvertrouwen

    Quality Coaching heeft met de gemeente Smallingerland een samenwerkingsverban...

    Lees meer
Meer nieuws
  • Werkzoekende

    Werkzoekende

    Wat kunnen we voor je doen?

    Lees meer
  • Opdrachtgever

    Opdrachtgever

    Welke diensten bieden we aan?

    Lees meer
  • Team Quality Coaching

    Team Quality Coaching

    We stellen ons graag voor.

    Lees meer

Bekijk ons laatste vlog!

Bekijk alle vlogs