• Team QC

Team Quality Coaching

Wij vormen samen het team van Quality Coaching. Klik op de foto, dan stelt de jobcoach zich aan jou voor.
Wil je nog meer over ons weten? Bel of mail ons, we staan je graag te woord.

Alletta Bijlsma

06 - 86 89 96 06
a.bijlsma@qualitycoaching.nl

Erzebeth Jorna

06 - 11 35 78 82
e.jorna@qualitycoaching.nl

Femke Berg

06 - 15 86 97 41
f.berg@qualitycoaching.nl

Jurjen Heikens

06 - 46 63 88 57
j.heikens@qualitycoaching.nl

Simon Wiersma (manager)

06 - 12 97 49 91
s.wiersma@qualitycoaching.nl

Yvon Steever

06 - 12 74 29 13
y.steever@qualitycoaching.nl

Nel Smit-Mulder (adm)

050 - 54 94 926
n.smit-mulder@qualitycoaching.nl

Betty Hof

06 -12 97 10 02
b.hof@qualitycoaching.nl

Lilian Leukfeldt

06 - 86 88 85 45
l.leukfeldt@qualitycoaching.nl

Jikketine Tangerman (adm.)

06 - 12 74 30 23
j.t.tangerman@qualitycoaching.nl

 

Nieuws

  • Het werken bij Bouwbedrijf Bouma geeft mij zelfvertrouwen

    Quality Coaching heeft met de gemeente Smallingerland een samenwerkingsverban...

    Lees meer
  • Van proefplaatsing naar contract via Quality Coaching

    Lees het succesverhaal van Robbin in de UWV vacatureflits

    Lees meer
Meer nieuws
  • Werkzoekende

    Werkzoekende

    Wat kunnen we voor je doen?

    Lees meer
  • Opdrachtgever

    Opdrachtgever

    Welke diensten bieden we aan?

    Lees meer
  • Team Quality Coaching

    Team Quality Coaching

    We stellen ons graag voor.

    Lees meer

Bekijk ons laatste vlog!

Bekijk alle vlogs